ثبت اطلاعات

قوانین ثبت نام در سایت*

لطفا قبل از تکمیل فرم ثبت نام قوانین و اطلاعات زیر را به دقت مطالعه فرمایید :

۱- ………………………………………………………………………………………………………………………………

پس از تکمیل فرم ثبت نام ، فیش بانکی ، ۱ قطعه عکس ، کپی کارت ملی و کپی شناسنامه به همراه کد۱۲ رقمی واحد صنفی خود را برای تشکیل پرونده به آموزشگاه تحویل نمایید. * مبلغ ۸۱۰۰۰۰ ریال برای مراکز تهیه،تولید، توزیع، نگهداری، فروش و حمل و نقل موادخوراکی و آشامیدنی برای ۲۴ ساعت کلاس * مبلغ ۶۷۵۰۰۰ ریال برای اماکن عمومی فاقد تهیه و عرضه مواد غذایی برای ۲۰ ساعت کلاس

۲- ………………………………………………………………………………………………………………………………

گواهینامه دوره عمومی بهداشت اصناف به مدت ۳ سال و در سراسر کشور اعتبار دارد و ثبت نام در این آموزشگاه برای اصناف حوزه شمیرانات و سایر حوزه های شهری تهران بزرگ و حومه امکان پذیر می باشد.

۳- ………………………………………………………………………………………………………………………………

طبق بخش نامه بهمن ماه سال ۹۲ ، افرادی که قبلا گواهینامه بهداشت دریافت کرده اند و برای “تمدید” آن اقدام میکنند ، ملزم به پرداخت شهریه و حضور در کلاسها هستند.

۴- ………………………………………………………………………………………………………………………………

افرادی که مدرک تحصیلی لیسانس و یا بالاتر را دارند ، مشمول ماده ۱۸ می شوند و میتوانند پس از گذراندن چند جلسه کلاس تخصصی به صورت کاملا اختیاری ، در آزمون آن دوره شرکت کنند.

۵- ………………………………………………………………………………………………………………………………

افرادی به در هر دوره بیش از یک جلسه “غیبت غیر موجه” داشته باشند امکان شرکت در آزمون آن دوره را ندارند و باید کسر کلاسهای خود را در دوره بعد جبران و پس از آن در امتحان شرکت کنند.

۶- ………………………………………………………………………………………………………………………………

کلیه شرکت کنندگان در کلاسهای دوره بهداشت اصناف “موظف ” به دریافت “کد ۱۲ رقمی واحد صنفی “خود از بازرسان محترم مرکز بهداشت هستند و همچنین “قبل از آزمون” این کد را به آموزشگاه اطلاع دهند.

۷- ………………………………………………………………………………………………………………………………

جزوات ، فیلم ها و پوستر های آموزشی به صورت رایگان بزودی در سایت قابل مشاهده و دانلود خواهند بود.

۸- ………………………………………………………………………………………………………………………………

گواهینامه تمام شرکت کنندگان در دوره های آموزش بهداشت عمومی باید ۱) مورد تایید مرکز بهداشت حوزه شمیرانات قرار گرفته ۲) ثبت سامانه وزارت بهداشت،درمان وآموزش پزشکی قرار گیرد. بنابراین پس از گذشت یک هفته از تاریخ آزمون ، مراتب را در صفحه “وضعیت گواهینامه ” سایت دنبال کنید.

۹- ………………………………………………………………………………………………………………………………

شماره حساب موسسه پارس : ۴۱۱۸-۴۱۶۷-۲۹۱۰-۵۰۲۲– غلامحسین خندان